http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa0_jaunsgk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa1_jaungk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa2_jaungk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa3_jaungk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa5_jaungk-is-116.jpglink
«
»
Loading…

Solarijs

 

iemesli


Ja vēlaties nepazaudēt vasarā iegūto dabisko iedegumu vai vienkārši uzlabot savu pašsajūtu un garastāvokli ikdienā, apmeklējiet mūsu salona horizontālo solāriju Ergoline Advantage 400 Turbo Power.

 

UV-B starojuma ietekmē ādā esošais holesterīns tiek pārveidots par provitamīnu D. 12 stundu laikā ķermeņa siltums šo provitamīnu D pārvērš D vitamīnā.

 

Mūsu platuma grādos laikā no oktobra līdz martam saules gaismā UV-B starojuma praktiski nav nemaz. Lielākā daļa no tā pazūd atmosfērā. Tāpēc šajā laika posmā vitamīna D ražošana mūsu ķermenī praktiski apstājas. Iznākums: pat ja mēs ar pārtiku uzņemam pietiekamu kalcija daudzumu, mūsu ķermenis nespēj šo vērtīgo minerālvielu pārstrādāt.

 

Tādēļ modernie solāriji palīdz, sniedzot UV-B starojumu. Lietojot solāriju atbilstoši jaunajiem ES noteikumiem, saņemtā starojuma deva ir tik zema, ka neļauj apdegt, tomēr tā ir pietiekami augsta, lai atjaunotu vitamīna D ražošanu ķermenī. Tādējādi Jūs varat iegūt patīkamu, ilgnoturīgu iedegumu, tai pašā laikā padarīt kaulus stiprākus, uzlabot pašsajūtu un ārējo izskatu.

 

Lai nezaudētu ādas mitrumu, gan pirms, gan pēc sauļošanās solārijā lietojiet speciālus krēmus, kas ne tikai pastiprinās iedegumu, bet arī aizsargās jūsu ādu. Ar sauļošanās kosmētiku Jūs iegūsiet par 40% labāku iedegumu. Minimālais solārija apmeklējuma laiks ir 10 minūtes, maksimālais – no 20 līdz pat 25 minūtēm.

 

Izmantojiet solārija klienta karti! Apmeklējot solāriju sešas reizes, vienu reizi mēs Jums dāvināsim par brīvu.