http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa0gk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa1gk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa2gk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa3gk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa4gk-is-116.jpglink
«
»
Loading…

Frizieru pakalpojumi

 

    matu griezums un frizūra:

ērts, ikdienā viegli kopjams, moderns matu sakārtojums, īpaši piemērots klienta individualitātei un matu struktūras īpatnībām.

    vakara frizūra:

moderna, aktuāla frizūra, kas pieskaņota pasākuma būtībai. Izmantojam dažādus aksesuārus (plīvuri, ziedi, šinjoni, šķipsnas, citi rotājumi). Izteiksmīgu koptēlu ir iespējams izveidot gan īsu, gan garu matu īpašniekiem.

    matu krāsošana:

krāsojam ar kvalitatīvām ilgnoturīgām, tonējošām, piepildošām matu krāsām, augstvērtīgiem balinātājiem. Individuāli piemeklējam katram klientam visatbilstošāko līdzekli. 

    matu šķipsnu krāsošana:

Daudzdimensionālas matu krāsošanas tehnikas atkarībā no modes aktualitātēm un klienta vajadzībām. 

    tonēšana un nokrāsu veidošana:

Mirdzošs, kondicionējošs matu tonis, kuru iespējams panākt, neizmainot dabīgo pigmentu. Atkarībā no klienta vēlmēm ir iespējama lielāka vai mazāka noturība. 

    krāsas noņemšana un korekcija:

Droša un saudzīga matu toņa korekcija, ātra un efektīva krāsas noņemšana no matiem, neizbalinot dabīgos pigmentus. 

    matu pieaudzēšana:

Ātrs un efektīvs veids matu garuma un apjoma palielināšanai. 

    ķīmiskie ilgviļņi:

Dažādu stiprumu ķīmisko ilgviļņu sastāvi piemēroti dažādām matu struktūrām un vēlamajām cirtām. Varam klientam piedāvāt ilgviļņus un krāsošanu vienlaicīgi, pateicoties unikālajam servisam, ko ekskluzīvi izstrādājis GOLDWELL. Visi sastāvi ir ar maksimāli kopjošu aizsardzību matiem. 

    ķīmiskā matu taisnošana:

Ilgnoturīga, efektīva matu taisnošanas metode, kuras rezultātā mati kļūst taisni un spīdīgi kā zīds. Ideāli piemērota dabīgiem, saudzīgi krāsotiem, spurainiem, nepaklausīgiem matiem. 

    matu taisnošana ar keratīnu:

Saudzīga matu taisnošanas metode. Piepildot matus ar keratīnu un termiski tos apstrādājot, mati kļūst taisni, piepildīti, mirdzoši. Metode ir piemērota pat balinātiem, gaišinātiem, ķīmiski krāsotiem matiem. 

    matu dziļā reģenerācija:

Individuāli sajaukti, dziļi reģenerējoši produkti acīmredzami atdzīvina, atjauno matu struktūru no iekšpuses. Sausiem, porainiem, novājinātiem matiem sniedzot spīdumu, elastību un pilnības sajūtu. 

    frizieris – vizāžists (make-up meistars).

Friziera un klienta attiecībās neiztikt bez uzticēšanās, tāpēc vēlamies, lai pēc firziera apmeklējuma Jūs justos patiešām gandarīti ar meistara darbu. Ikviens no meistariem savu darbu veic ar lielu entuziasmu, liekot lietā visas savas profesionālās zināšanas un pieredzi, lai klients patiešām justos tā, it kā meistars būtu izdarījis vairāk nekā no viņa prasīts. Friziera ikdienas darbs ir intensīvs un radošs. Mūsu lielākais izaicinājums – lai klients dotos prom apmierināts un starojošs. Un vēlētos atkal atgriezties.   

   Strādājam tikai ar Goldwell profesionālo matu kosmētiku un iesakam to arī lietošanai mājās. Salonā varat iegādāties matu kopšanas līdzekļus lietošanai ikdienā gan sievietēm, gan vīriešiem. Kvalitatīvie Goldwell produkti izstrādāti pēc jaunākajām pasaules tehnoloģijām. 

   Mode mainās, taču klasiska vērtība ir gari, skaisti un zīdaini mati, kas katrai sievietei ļauj izskatīties sievišķīgai un šarmantai jebkurā vietā un situācijā. Visātrākais veids, kā tādus iegūt, ir matu pieaudzēšana. Vēlamais dabīgo matu garums ir vismaz 10 cm. Mūsdienās tiek izmantotas dažādas matu pieaudzēšanas tehnoloģijas. Kopā ar meistaru Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko un saudzējošāko Jūsu matiem. Piedāvājam vairākas pieaudzēšanas tehnoloģijas – matu pielīmēšanas (US-tape) tehnoloģija, itāļu tehnoloģija (pieaudzēšana ar kapsulām), clip-in jeb ieliekamās treses (no rīta ieliec un vakarā izņem). Stiprinājumi ir pilnībā nemanāmi un maksimāli ērti. Strādājam tikai ar augstas kvalitātes materiāliem. 

   Tiem, kam rūp savu matu izskats, sniedzam konsultācijas par matu kopšanu ikdienā, matu veselību un piemērotāko matu kosmētiku. Kā arī piedāvājam friziera – stilista konsultāciju, lai kopā ar meistaru izveidotu Jūsu kopējo stilu, izvēloties gan piemērotāko matu krāsu, gan griezumu, kas atbilstu Jūsu neatkārtojamai personībai un vienlaikus būtu aktuāls. 

   Ja vēlaties iegūt modernu, kvalitatīvu izskatu un justies par sevi pārliecināta privātos vai korporatīvos pasākumos, jubilejās, tikšanās reizēs un citos saviesīgos pasākumos, dodieties pie mūsu salona vizāžistes jeb make-up meistares. Piedāvājam dienas make-up, vakara make-up, līgavas make-up. Izmantojam Make up Forever, L’Oreal Paris, Mac kosmētiku. 

   Pie mums Jūs būsiet drošās rokās, jo mēs ik dienu esam gatavi vislielākajiem izaicinājumiem.