http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa0_jaunsgk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa1_jaungk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa2_jaungk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa3_jaungk-is-116.jpglink
http://salonssoho.lv/modules/mod_image_show_gk4/cache/sohoauksa5_jaungk-is-116.jpglink
«
»
Loading…

 

friz pak

 

 

Griezums

Ērts, ikdienā viegli kopjams, moderns matu sakārtojums, īpaši piemērots klienta individualitātei un matu struktūras īpatnībām.

 

Vakara
moderna, aktuāla frizūra, kas pieskaņota pasākuma būtībai. Izmantojam dažādus aksesuārus (plīvuri, ziedi, šinjoni, šķipsnas, citi rotājumi). Izteiksmīgu koptēlu ir iespējams izveidot gan īsu, gan garu matu īpašniekiem.

 

Krasosana

krāsojam ar kvalitatīvām ilgnoturīgām, tonējošām, piepildošām matu krāsām, augstvērtīgiem balinātājiem. Individuāli piemeklējam katram klientam visatbilstošāko līdzekli. 

 

skipsnas

Daudzdimensionālas matu krāsošanas tehnikas atkarībā no modes aktualitātēm un klienta vajadzībām.

 

tonesana

Mirdzošs, kondicionējošs matu tonis, kuru iespējams panākt, neizmainot dabīgo pigmentu. Atkarībā no klienta vēlmēm ir iespējama lielāka vai mazāka noturība.

 

Korekcija

Droša un saudzīga matu toņa korekcija, ātra un efektīva krāsas noņemšana no matiem, neizbalinot dabīgos pigmentus. 

 

pieaudzesana

Ātrs un efektīvs veids matu garuma un apjoma palielināšanai.

 

ilgvilni 

Dažādu stiprumu ķīmisko ilgviļņu sastāvi piemēroti dažādām matu struktūrām un vēlamajām cirtām. Varam klientam piedāvāt ilgviļņus un krāsošanu vienlaicīgi, pateicoties unikālajam servisam, ko ekskluzīvi izstrādājis GOLDWELL. Visi sastāvi ir ar maksimāli kopjošu aizsardzību matiem.

 

taisnosana 

Ilgnoturīga, efektīva matu taisnošanas metode, kuras rezultātā mati kļūst taisni un spīdīgi kā zīds. Ideāli piemērota dabīgiem, saudzīgi krāsotiem, spurainiem, nepaklausīgiem matiem. 

 

keratins 

Saudzīga matu taisnošanas metode. Piepildot matus ar keratīnu un termiski tos apstrādājot, mati kļūst taisni, piepildīti, mirdzoši. Metode ir piemērota pat balinātiem, gaišinātiem, ķīmiski krāsotiem matiem. 

 

regenaracija 

Individuāli sajaukti, dziļi reģenerējoši produkti acīmredzami atdzīvina, atjauno matu struktūru no iekšpuses. Sausiem, porainiem, novājinātiem matiem sniedzot spīdumu, elastību un pilnības sajūtu. 

 

maeup